Anneleen zoekt: Een Kamer in Tilburg
- Kamer
- Min. 6 m2
- Vrouw
- Per 15 juli 2025
Mijn naam is Anneleen, ik ben 18 jaar en vanaf volgend academiejaar begin ik vol enthousiasme aan mijn opleiding Arts in Context: Contemporary Urban aan Fontys Hogeschool in Tilburg. Dans is mijn grote passie en ik ben dankbaar dat ik toegelaten ben tot deze fysiek intensieve en inspirerende opleiding.
Omdat het studiejaar veel van mij zal vragen op lichamelijk en mentaal vlak, ben ik op zoek naar een rustige en aangename woonplek waar ik echt tot rust kan komen na lange dagen op de campus. Hoewel ik sociaal ben en altijd opensta voor een fijn gesprek of een gezellige babbel, verkies ik een woonomgeving waar stilte en respect voor elkaars ruimte centraal staan.
De afstand tot de campus is voor mij minder belangrijk, zolang ik me ergens thuis kan voelen. Ook de grootte van de kamer speelt geen grote rol: ik leef minimalistisch en heb aan weinig genoeg.
Ik hoop van harte dat iemand een plekje beschikbaar heeft waar ik als rustige en nette huurder kan intrekken. Bij interesse vertel ik met plezier meer over mezelf!
Algemene informatie: | Anneleen |
Vrouw, 18 jaar | |
Type huurder: | Student |
1e jaars Arts in Context: Contemporary Urban (HBO) |